منو
Your Cart

استرداد وجه

مشتری مداری همواره از مهمترین ارزش های سازمانی گرین استور بوده است. از جمله مواردی که در مشتری مداری باید در نظر گرفته شود ایجاد آرامش خیال و اعتماد برای مشتری است. فروشگاه اینترنتی گرین استور به منظور آسایش خیال مشتریان خود امکان بازگشت کالاي خریداری شده تا مدت 7 روز بعد از خرید را در شرایط خاص فراهم آورده است. ذیلآً توضیحاتی ارائه گردیده است.


انصراف از خرید

– انصراف از حمل: در صورتیکه تصمیم به انصراف قبل از حمل محصول به مشتری صورت گیرد، وجه پرداختی به صورت کامل به مشتری مسترد می گردد.
تبصره: درصورتیکه تصمیم به انصراف بعد از حمل ( خروج محصول از انبار گرین استور) صورت گیرد، شرایط انصراف مطابق شرایط انصراف بعد از حمل خواهد بود.


شرایط انصراف پس از حمل:
انصراف از خرید باید حداکثر 7 روز پس از حمل کالا به مشتری به  گرین استور توسط ایمیل و یا از طریق وب سایت اطلاع داده شود.
– کالا باید به هزینه مشتری مطابق با شرایط ذیل به انبار گرین استور ارسال گردد.
– محصول عودت داده شده می بایست در شرایط بسته بندی ارسال شده باشد.
– فاکتور خرید اصل به همراه محصول باید عودت داده شود.
– هزینه حمل برگشت محصول به عهده خریدار می باشد.
– در صورتیکه واحد خدمات پس از فروش، دریافت سالم کالا و بسته بندی سالم کالا را تایید نماید مبلغ پرداختی پس از کسر هزینه حمل (ارسال به مشتری) و 15% به عنوان هزینه عودت محصول به مشتری مسترد می نماید.


آسیب‏های فیزیکی ناشی از حمل و نقل

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و گرین استور تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‏کند.
آسیب‏‏های ناشی از حمل و نقل باید در عرض یک روز کاری پس از تحویل سفارش به گرین استوراطلاع داده شود.
در صورتی که آسیب‏های ناشی از حمل و نقل در لحظه تحویل قابل مشاهده و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده باشد، شما میبایست از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نموده ( و با حمل کننده صورت جلسه کرده و اگر صورت جلسه نمی کند نباید تحویل بگیرند.) تا جهت بررسی و ارسال مجدد به گرین استور عودت شود.

مغایرت کالای خریداری شده با کالای ثبت شده در سایت

در این صورت لطفا کالای تحویل شده را باز ننمایید و حداکثر مدت یک روز کاری موضوع را به گرین استوراطلاع دهید تا هرچه سریع تر با محصول و يا کالاي که از جانب شما سفارش داده شده است تعویض گردد.
قابل ذکر است که در صورتی که کالا از پلمپ خود خارج گردد گرین استورمسئولیتی را قبول نخواهد کرد.

اشکالات فنی در کالاي خريداري شده

درصورت مشاهده هرگونه اشکال فنی در محصول در مدت زمان 7 روز شرکت گرین استور را از مورد فوق مطلع نمایید. شرح اشکال و عکس از محصول برای بررسی اشکال ضروری است.
نتیجه بررسی به شما اعلام خواهد گردید و درصورتیکه اشکال فنی از محصول باشد ( اشکالات صدمه فیزیکی و استفاده نادرست از محصول به عنوان اشکال فنی محصول نمی باشد، اشکال فنی یعنی اشکال درتولید در کارخانه تولید کننده محصول)درخواست ارسال مصالح به شرکت (با هزینه شرکت) صادر می¬گردد و مصالح مسترد شده بنا به نظر خریدار جایگزین و یا وجه آن مسترد می گردد.